Özel Kargolar

Firmamız; kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla hassas ve taşınması özel işlem gerektiren özel kargolarınızı, istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Tüm aşamalarda, uzmanlığıyla ve profesyonelliği hizmet veren firmamız; eşyaların depolanmasında, taşınmasında, etiketleme, yükleme gibi tüm aşamalarda titizlikle hareket eder.

Hava kargo taşımacılığının tüm aşamalarında, kargonun uçağa alındıktan ve varış noktasına kadar her türlü güvenlik önlemlerini alarak kargoları teslim etmektedir. Firmamız; kurumsal anlamda hizmet veren ve kargolarınızı cinsi ve niteliğine uygun şekilde taşıma ve paketleme işlemi gerçekleştirilir. Özel kargolar ile ilgili detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Kargo Taşımacılığı

Dünyanın birçok noktasına özel kargo taşımacılığı sunan firmamız; tekstil, bozulabilir taze ve dondurulmuş sebze-meyve, deniz ürünleri gibi birçok hassas ve taşınması özen isteyen ürünleri sorunsuz bir şekilde istenilen adrese ulaştırır.

Ayrıca altın, gümüş, özel dosya, banknot gibi eşyalarınızı da özel kargo aracılığıyla taşır.

Uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, faaliyette bulunduğu tüm hizmet alanlarında daima müşterilerinin takdirini kazanmıştır. 

Firmamızın; özel kargolar taşımacılığı kapsamında gerçekleştirdiği hizmetler şunlardır:

  • Canlı Hayvanlar
  • Bozulabilir Kargolar
  • Tehlikeli Maddeler
  • Hassas Eşyalar
  • Cenaze Taşımacılığı
  • Değerli Kargolar
  • Soğuk Zincir Malzemeleri

Özel Kargo Taşımacılığı Güvenlik Önlemleri

Firmamız; daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kişiye özel hizmetleri ve aldığı güvenlik önlemleri ile kargo işlemlerini gerçekleştirir. Havayolu taşımacılığına yeni bir vizyon ve misyon kazandıran firmamız, tüm kargo süreçlerinde uçuş emniyeti ve güvenlik sistemini en üst seviyede tutar. Özel kargo taşımacılığı; profesyonellik ve deneyim gerektiren ve müşterilerin beklentilerini karşılayacak şekilde çözümler üreten firmalar aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Firmamız, müşterilerin taleplerine uygun şekilde çözüm odaklı hizmet deneyimi sunarak Türkiye’nin öncü havayolu taşımacılığı firmalarından birisi haline gelmiştir. Eşyaların herhangi bir zarar görmeden taşınması için kapıdan kapıya hizmet seçeneklerimiz de mevcuttur. Özel işlem görmesi gereken kargoların taşınması esnasında, hızlı ve pratik bir şekilde tüm süreçleri tamamlamaktayız.

Özel Kargolar İletişim

Firmamız; canlı hayvan, tekstil ürünleri, değerli eşya, tekstil ürünleri, parça eşya ve teknolojik aletler gibi her türlü kargonun sorunsuz bir şekilde istenilen adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kargo işleri için kullandığımız tüm ekipmanlar, konforlu bir yolculuk sunacak şekilde ayarlanmıştır. Bozulabilecek ürünler, uygun ısıda bozulmadan istenilen şekilde adrese ulaştırılır. Dünyanın 228 noktasına gönderim sağlayan firmamız profesyonel kargo şirketleri ile çalışır. Kurumsal havayolu kargo taşımacılığı şirketleri ile çalışarak ilgili gönderinin hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur. (Fedex, TNT, UPS, THY, MNG Airlines, Pegasus, GLS)

Kargo işlemlerinde, yüksek güvenlik ve depolama hizmeti ile taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların muhafaza edildiği tüm depolarımız, 7/24 kamera gözetimindedir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız, deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşur. Müşterilerimiz için değerli olan kargoların sorumluluğunda ve bilincinde olarak hizmet vermekteyiz.

Özel kargolar ile ilgili soru ve kargo takipleriniz için çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan profesyonel hizmet almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylar hakkında müşteri temsilcilerimiz gerekli bilgilendirmeleri memnuniyetle yapacaklardır.