Uçak Kiralama

Ticaretin küresel anlamda yaygınlaşması ile birlikte ticaret ağları her geçen gün gelişme göstermektedir. Ülkeler talep ettikleri eşya ve ürünleri ülkelerine getirebilmek içinfa5rklı alternatifleri değerlendirirler. Şirketler ve firmalar aracılığıyla yapılan lojistik taşımacılığında küreselleşen ekonomi pazarında yer almak için şirketler uluslararası lojistik hizmetlerini sunarlar.

Günümüzde karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı olmak üzere ürünlerin ve eşyaların diğer ülkelere ulaştırılması sağlanır. Gelişen bir sektör olan uluslararası lojistik taşımacılığında, en hızlı taşımacılık yollarından birisi havayolu taşımacılığıdır. Diğer ülkelerden getirilecek veya farklı ülkelere götürülecek eşyaların taşınabilmesi için özel olarak dizayn edilmiş kargo uçakları kullanılır.

Şirketimiz uluslararası lojistik taşımacılığında yaptığı hizmetlerde; kaliteli, güvenilir hizmet, uygun fiyat garantisi ve zamanında teslimat ilkeleri ile ön plana çıkan bir firmadır. Firmamızdan uçak kiralama hizmeti alarak lojistik sektöründe yapılacak hizmetleri kolay hale getirebilirsiniz.

Uçak Kiralama Hizmetinin Kapsamı

Şirketimiz lojistik taşımacılıkta; demiryolu, karayolu, denizyolu taşımacılığının yanında havayolu taşımacılığı ile de uluslararası taşıma faaliyetlerini gerçekleştirir. 7 kıtaya, özel olarak dizayn edilmiş kargo uçakları ile yük taşımacılığı yapar. Asya ülkelerine, Orta Doğu ülkelerine, Avrupa’ya ve Amerika’ya komple uçak kiralama hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Uluslararası alanda taşımacılıkta; özel talep ve ihtiyaç gereksinimlerine uygun olarak çeşitli hacim ve ağırlıklarda olmak üzere kargo uçağı kiralama hizmeti konusunda uzman bir firmayız. Firmamız, uluslararası kuruluşlar ile uzun süreli olmak üzere iş ortaklığı yapan gerekli belgelere ve yeterliliklere sahip bir firmadır. Yaptığımız hizmetlerde daima uygun fiyat garantisi, zamanda hizmet ilkeleri ile hareket edilir.

Uçak Kiralama Hizmeti Almanın Avantajları

Uluslararası lojistik taşımacılıkta bilgi birikimi ve tecrübesi ile ön plana çıkan şirketimiz, iş ortaklıkları ve insan kaynağı yardımıyla ful ve part kargo uçak kiralama hizmetlerini uluslararası kalite standartlarına uygun olarak düşük maliyetli alternatifleri ile birlikte sunar. Uçak kiralama hizmetinin en önemli avantajları, zamandan tasarruf sağlaması ve ekonomik olmasıdır.

Uçak kiralama hizmeti ile uygun fiyatlarda, sektörde yapılan faaliyetleri etkin ve nitelikli hale getirebilirsiniz. Şirketimiz uzman kadrosu ve partnerleri ile hava kargo taşımacılığı alanında müşterilerine stratejik iş ortağı olmayı hedefler. Hava kargo hizmeti ile en güvenilir çözüm ortağı olmayı temel prensip olarak kabul eden ve hızlı ekonomik kaliteli çözümler sunuyoruz.

Uçak Kiralama Hizmeti Fiyatları

Günümüzde dünyanın dört bir yanına, 7 kıtasına, hızlı ve güvenilir kargo taşımacılığı gerçekleştirmenin yolu havayolu taşımacılığıdır. Kargo taşımacılığı için şirketimizin sunduğu uçak kiralama hizmeti ile uygun fiyatlarda uçak kiralayarak hizmetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uçak kiralama fiyatları; talep edilen hizmetlere, resmi usullere, talep edilen uçak modeli ve kapasitesi gibi faktörler göz önünde bulundurularak belirlenir. Detaylı bilgi için şirketimizin müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra şirketimiz yetkileri yetkilileri ile yüz yüze görüşme yaparak şirketimizin sunduğu hizmetler hakkında detaylıca bilgi edinebilirsiniz.